Üks Baltimaade suurimaid kiirkullerifirmasid Venipak esitleb uut teenust – saadetiste mugavat kättetoimetamist ilma mingite lepinguteta! Selle kasutamine on eriti lihtne: tuleb vaid saadetise andmed sisestada ja e-arve tasuda, meie kullerid aga hoolitsevad paki turvalise ja kiire kättetoimetamise eest mitte ainult Eestis, vaid ka kogu Euroopas.

Venipak grupi juht Andrius Balandis väidab, et antud teenus võimaldab saadetisi palju lihtsamalt saata ka neil inimestel, kes seda harvemini teevad.

„Meie uue teenuse unikaalsus peitub selle lihtsuses: enam pole vaja mingeid lepinguid sõlmida. Paki saatmine on sama lihtne kui e-poest ostmine: tuleb vaid automaatselt koostatud arve e-pangas tasuda ja saadetis ongi juba adressaadi poole teel,“ rääkis Venipak grupi esindaja.

Teenust Venipak Fast saab kasutada ka nutitelefonis. Ettevõtte esindaja sõnul võimaldab see saadetisi kiiremini ja tõhusamalt juhtida.

„Ka puhkuse ajal või reisil olles – alati saate oma pakke mugavalt saata,“ ütles Venipaki esindaja.

Teenuse Venipak Fast kasutajad saavad reaalajas näha, kus nende saadetis parajasti asub. See on eriti mugav neile, kelle jaoks saadetiste kättetoimetamise täpsus oluline on.

Teenuse hinna arvutab välja spetsiaalne Venipak FAST kalkulaator, mis saatmishinna saadetise kaalu ja mõõtmete järgi automaatselt kokku lööb.

Venipak FASTi kaudu saadetavad pakid saate kätte kas Venipak Pick up punktidest, mida on üle kogu Eesti, või toimetab kuller saadetised Teile otse koju kätte.