C.O.D. teenus

Saadetist kohale toimetades anname saajale võimaluse tasuda saadud kaupade eest sularahas ning saadud rahalised vahendid kanname üle Teie arvelduskontole. Teenus on kättesaadav Leedus, Lätis, Eestis ja Poolas.

Saatedokumendi tagastamine saatjale

Saadetisele võite lisada saatedokumendi (liising-, laenu- või muid lepinguid), mille meie kuller saajale allkirjastamiseks esitab ja järgneval tööpäeval Teile tagastab.

Saadetise saaja indentifitseerimine

Kohaletoimetamise ajal võime kontrollida saadetise saaja isiku dokumenti või vajaduse korral teha dokumendist foto ja saata see saadetise saatjale või finantsteenust osutavale ettevõttele.

Tagastatavate kaupade pakendamine

Tagastatavad või garantiikaubad pakendame nii, et müüjale kuuluvad kaubad ei kaotaks oma kaubanduslikku kvaliteeti (rõivad, telefonid, arvutid jne.)

Pealelaadimis- ja mahalaadimistööd

Suuremõõtmeliste ja raskekaaluliste saadetiste (kodumasinad, madratsid, mööbel jms.) kohaletoimetamist teostavad kaks töötajat, et tagada kaupade toimetamine Teie kliendi jaoks vajalikku asukohta.

P.O.D.

Pakume võimalust igal ajal vaadata saadetise olekut, kohaletoimetamise aega, saaja nime, perekonnanime ja allkirja (P.O.D. ingl.k. – Proof of delivery). Otsingul võib kasutada Teie arve numbrit, liisinglepingu või muid numbreid.

Aruanded saadetiste kohta ja COD aruanded

Süsteemis säilitatakse informatsioon kõigi saadetiste kohta ja nii on Teil võimalus jälgida ja analüüsida oma kaupade kohta käivat informatsiooni: kohaletoimetatud, ümberadresseeritud, tagasitoimetatud kaupu ning ka põhjusi. Aktuaalsetest aruannetest – üle vaadates saadud COD summasid, saate vaadata, millise summa ulatuses olete hetkel kasutanud Venipak teenuseid.

Venipak moodul e-kauplustele

Funktsioonide kirjeldus

  • Klientidel on võimalus kasutada VENIPAK kulleri teenuseid nii Leedus, Lätis kui ka Eestis.
  • Moodul on mõeldud ettevõtjatele, kelle ettevõtlus on seotud Leedu, Läti ja Eesti turuga.
  • Kui ettevõtja sõlmib VENIPAK elektrooniliste teenuste lepingu, saab ta saadetiste andmeid saata VENIPAK serverile ja Magento administreerimispuldilt välja trükkida VNIPAK PDF saadetise kleepsu.
  • Kui ettevõtja sõlmib VENIPAK elektrooniliste teenuste lepingu, saab ta VENIPAK serverile saata saadetiste andmed ja Magento administreerimispuldilt välja trükkida VNIPAK PDF saadetise deklaratsiooni (nn saadetise manifesti).
  • Kui ettevõtja sõlmib VENIPAK elektrooniliste teenuste lepingu, saab ta saadetise kohaletoimetamiseks välja kutsuda VENIPAK kulleri, kasutades Magento administreerimispulti.
  • Ettevõtjatel on võimalik erinevatesse riikidesse kohaletoimetamisel määrata saadetiste hindu, maksimaalset kaalu ja hinda, millest olenevalt võib saadetise kohaletoimetamine olla tasuta.
  • Moodul võimaldab ette näha ladusid, kust kullerid saavad tellimusi.