Kiirkulleriteenuseid osutav firma Venipak pakub ajakohaseid komplektseid logistikateenuseid – alates kauba vastuvõtmisest, ladustamisest ja jaotamisest kuni väljasaatmise ning kohaletoimetamiseni, aga ka muid kauba liikumisega seotud teabe haldamise protsesse.

Tänu uutele tehnoloogiatele on 3PL lahendused optimaalselt integreeritud ja kohandatud iga kliendi spetsiifiliste vajadustega. Need teenused on loodud selleks, et anda teie ettevõttele turueelis ning aidata kaasa firma igakülgsele kasvule ja püsimajäämisele isegi kõige keerulisemates tingimustes.

3PL lahenduste eelised:

  • RUUMIDE ÜLALPIDAMINE Kõik lao ülalpidamisega seotud kulud on teie jaoks null.
  • PERSONALI ÜLALPIDAMINE Teil ei ole enam vaja sekretäri või lisapersonali lao- ja logistikaprotsesside järelevalveks.
  • PAINDLIKKUS Sõltuvalt vajadustest võivad lao suuruse ja tööjõuga seotud kulud suureneda või väheneda, mis lubab vältida turu hooajalisusega seotud kõikumisi.
  • TÕHUSUS Tänu uutele juurutatud tehnoloogiatele on laoprotsessid automatiseeritud ning vigade ja talitlushäirete tõenäosus minimaalne.
  • LISAAEG Aja, mille olete seni kulutanud kauba vastuvõtmisele, ülevaatusele ja hindamisele, võite nüüdsest suunata tähtsamate äriasjade lahendamisele.

Meie ajakohane taristu laseb pakkuda teile teenuseid soodsama hinnaga, tänu sellele saate vähendada personali- ja logistikakulusid. Samuti on meie professionaalide tiim alati valmis teid abistama.

Rohkem teavet e-postiga 3PL@venipak.ee.