Kiirkohaletoimetamine

Teie soovil saadetisi saab toimetada Tallinn, Tartu, Pärnu, enne 12.00 järgmisel päeval.

Saatedokumendi tagastamine saatjale

Saadetisele võite lisada saatedokumendi (arve, üleandmisakti), mille meie kuller saajale allkirjastamiseks esitab ja järgneval tööpäeval teile tagastab.

Kohaletoimetamine kaubanduskeskustes

Ilma lisatasu ja seisuajakuludeta toimetame kohale saadetisi kaubanduskeskustesse ja nende keskladudesse (Maxima, Rimi, Prisma, Selver, ETK, K-Rauta, Bauhof, Bauhaus, Ehituse ABC jne.).

P.O.D.

Pakume võimalust igal ajal tutvuda saadetise kohta käiva informatsiooniga, vaadata kohaletoimetamise aega, saaja nime, perekonnanime ja allkirja (P.O.D. ingl.k. – Proof of delivery). Otsingul võib kasutada Teie arve numbrit, üleandmisakti või muid numbreid.

Taara tagastamine

Pärast kauba kohaletoimetamist tagastame Teie soovi kohaselt Teile vajaliku taara (termoskastid, alused jms.) järgneval tööpäeval.

Aruanded saadetiste kohta

Süsteemis säilitatakse informatsioon kõigi saadetiste kohta ning Teil on võimalus jälgida ja analüüsida oma kaubavoogude kohta käivat informatsiooni, grupeerides seda linnade, saajate, kauba kaalu ja muude parameetrite alusel. Aktuaalsetest aruannetest saate ülevaate Teile väljastatud arvetest ja vaadata, millise summa ulatuses olete hetkel kasutanud Venipak teenuseid.